Sabit Tanıtım Yazısı | Alım Ve Satım Kategori Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wmalani

Yeni nesil platform

Tanıtım Yazısı Kategori Kuralları ve Şablon (Alım-Satım Yapmadan Önce Mutlaka Okuyunuz);
  • Her kullanıcı 2 adet normal konu ve Aktif ''Kategori Reklamı, Öne Çıkan Reklam, Banner Reklamı için'' ekstra +1 konu açabilir. Reklamı aktif olduğu sürece 3. konusu aktif kalabilir.
  • ''Her Sektöre'', ''Sektör Farketmeksizin'' vb. tarzda ibareler yasaktır.
  • Reklam süresi bittiğinde reklam için ilave açılan konunun moderatörlere Report gönderilerek kapattırılması gerekmektedir. Bu kurala uymayan üyeler 3 gün ban ceza ile uzaklaştırılır.
  • Konu baltalayıcı her türlü yorum yasaktır. Herhangi bir probleminizde konuyu report edebilir veya ''Şikayet'' konusu açabilirsiniz.​
  • Sahte DA - PA değerine sahip sitelerden tanıtım yazısı ve link satışı yapmak yasaklanmıştır.
  • Ödeme yöntemlerinde kripto para kullanımı yasaktır.
NOT: Satış konusu açarken ''Zorunlu Satış Şablonunu'' kullanmak zorundasınız. Aksi halde konunuz sorgusuz sualsiz silinir. Yönetim tarafından da inisiyatif dahilinde uzaklaştırma cezası verilir.

Zorunlu Alış ve Satış Şablonu;
Kod:
DA - PA Değeri:
Google İndex Sayısı:
Günlük Tekil Hiti:
Sitenizin Aktif Olduğu Süre: (Domain yaşı yazmayınız):
Sitenizin İçeriği:
News Kayıt Durumu: (Var/Yok)
Link Türü: (Dofollow-Nofollow-Sponsored)
Tanıtım Yazısı Makalesini Kim Temin Edecek: (Alıcı/Satıcı)
1 (bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı:
Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak: (Örnek: Yazı en az 6 ay sitede kalacaktır, belirtilmemiş ise minimum 6 ay süre ile yayında kalması gerekir.)
Ödeme Alabileceğiniz Yollar:
Ek Notlar:

Tanıtım Bölümü Kuralları;
  • Tanıtım yazısı bölümünde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yayın yapan sitelerden satış yapmak kesinlikle yasaktır.
  • Tanıtım Yazısı kategorisinde bir konu içerisinde maksimum 5 site içeren satış tekli satış yapabilirsiniz. Toplu satış yapmanız halinde konunuz Tanıtım Yazısı Paketleri kategorisine taşınır ve kurallara uymadığınız için uzaklaştırma cezası alabilirsiniz. 5 site üzeri satış yapıyorsanız konunuz Tanıtım Yazısı Paketleri kısmında olacak şekilde Sponsor Reklam yada Öne Çıkan Reklam satın alarak Tanıtım Yazısı kategorisine sponsor reklam verebilirsiniz.
  • Bir üye maksimum 2 adet aktif satış konusu açabilir. Haksız rekabet oluşturacak şekilde konu sildirip/kilitletip yeni konu açanlar 1-7 gün forumdan uzaklaştırılacaktır. Aynı ihlali devam ettirmesi halinde yönetici insiyatifinde 1 ila 6 ay arasında kategoriden uzaklaştırılacaktır.
  • Sponsor Reklam yada Öne Çıkan Reklam satın alan üyeler 2 adet normal satış konusuna ek olarak +1 tane daha ekstradan satış konusu açabilir. Sponsor Reklam ya da Öne Çıkan Reklam süresi bittikten sonra 3. satış konusu silinir.
  • Cinsel içerikli yayın yapan sitelerden satış yapmak yasaktır.
  • İnfosuz ve indexsiz olan sitelerden satış yapmak yasaktır.
  • Sahte PA - DA değerine sahip sitelerden satış yapmak yasaktır
  • Satış yapan kişiler, karşı tarafın menfaatlerini de gözeterek en az 6 ay olmak sure ile yazıların silinmeme garantisini vermek durumundadır.
  • Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak : 6 Ay , 1 Yıl ve hiçbir zaman silinmeyecek. şeklinde NET olarak belirtmeniz gereklidir. ''Site açık olduğu sürece yazılar silinmeyecektir'' kavramı geçersizdir.
  • Tanıtım yazısı yayınlanma tarihinden itibaren ilk 6 aylık süre içerisinde yazılar silinir yada linkler kaldırılırsa, satıcı oluşan mağduriyeti gidermek durumundadır.
  • Satış konusunda verilen bilgilerin gerçeği yansıtmaması halinde, satıcı müşterinin mağduriyetini gidermek durumundadır.
  • edu.tr - gov.tr link, tanıtım ve makale satış/alış işlemleri yasaktır.
Yukarıda belirtilen kurallara uymayan kişilerin konuları farklı kategoriye taşınır veya silinir. Aynı ihlalin tekrarında 1-7 gün süreyle uzaklaştırma cezası alır.
Kural ihlaline devam edilirse, yöneticinin insiyatifi dahilinde kategoriden veya forumdan uzaklaştırma cezası alacaktır.

Yasaklanan İçerikler;

• T.C. Kanunları ve Mevzuatlarına aykırı olan tüm illegal içerikler yasaktır!
  • TV ve Dizi izleme, +18 Yetişkin içerikli siteler, Bah*s, Kum*r, Şans oyunları, piyango vb.Telifli içerikler (waréz vb.)
  • Yukarıdaki ve benzer mantıkta olan siteler ile ilgili wmalani.com içerisinde konu açmak çalışma yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır. Forumdan uzaklaştırılırsınız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lütfen Dikkat!

• Gereksiz, anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmeyin. Aksi durumda ceza alabilirsiniz
  • Lütfen konularınızı uygun kategoriye açın. Eğer istediğiniz kategori mevcut değilse buradan talep ettiğiniz kategoriyi bize bildirin.
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap