Sabit Sosyal Link Borsası | Kategori Kuralları Ve Konu Açma Şartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wmalani

Yeni nesil platform

Sosyal Backlink Paketleri Kategori Kuralları;
  • Her üye 2 adet normal konu ve Aktif ''Kategori Reklamı, Öne Çıkan Reklam, Banner Reklamı için'' ekstra +1 konu açabilir. Reklamı aktif olduğu sürece 3. konusu aktif kalabilir.
  • ''Her Sektöre'', ''Sektör Farketmeksizin'' vb. tarzda ibareler yasaktır.
  • Konu baltalayıcı her türlü yorum yasaktır. Herhangi bir probleminizde ''Şikayet'' konusu açabilirsiniz.
  • Flood yani 3 mesaj üst üste yazmak yasaktır.
  • Satış konusunu illegal bir şekilde yukarı çıkartmak yasaktır. Son mesajı silip yeniden yazmak vb. gibi...
  • +18 (xyz) siteler ile çalışma yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır.
  • TR uzantılı gov ve edu sitelerden link çıkışı yapmak için belge gerekmektedir. Bunun harici satışlar yasaktır.
  • Satış konularına fiyat yazılması zorunludur.
  • Örnek rapor/çalışma istemek yasaktır. Örnek rapor paylaşımı yapmak satıcının inisiyatifindedir.
  • Farklı satış konularına art arda yazmak yasaktır. Örneğin; ''Pm alabilir miyim'' vb.
  • Referans çalışma istemek yasaktır.
  • Ödeme yöntemlerinde kripto para kullanımı yasaktır.
Not: Kategori kurallarına uygun olmayan konu ve mesajlar silinecektir.

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler;
  • Edu-Gov vb. tanıtım yazısı paketleri için Tanıtım Yazısı kategorisine...
  • Genel Seo paketleri (Google News, C Class IP tanıtım yazısı içeren) için Seo Hizmet Paketleri kategorisine...
  • Hit gönderim hizmetleri için Freelancer kategorisine...
  • Anahtar kelime vb. sıralama takip araçları için İlan Panosu kategorisine...
  • Seo araçları için Account & Lisans & Item Satışı kategorisine...
  • Paravan blog paketleri için Seo Hizmet Paketleri kategorisine...
  • Site içi optimizasyon için Site İçi Seo Optimizasyon kategorisine açılması gerekir. Kategori kurallarına aykırı konular, gerekli kategorilere taşınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lütfen Dikkat!

• Gereksiz, anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmeyin. Aksi durumda ceza alabilirsiniz
  • Lütfen konularınızı uygun kategoriye açın. Eğer istediğiniz kategori mevcut değilse buradan talep ettiğiniz kategoriyi bize bildirin.
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap