Sabit Link Borsası | Kategori Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wmalani

Yeni nesil platform

Sahte DA - PA değerine sahip sitelerden link ve tanıtım yazısı satışı yapmak koşullara bağlı olarak güncellenmiştir;
  • Manipüle ederek sahte bir şekilde DA - PA artırımı yapılan sitelerden link ve tanıtım yazısı satışları yasaklanmıştır.
  • Satış konunuzdaki tüm sitelerin DA - PA değerlerinin ayrı ayrı belirtilmesi,
  • Sahte bir şekilde DA-PA artırımı yapan sitelerden link ve tanıtım yazısı satmak isteyenlerin konunun en başına sadece" Bu sitenin DA PA değerleri organik olmayan yöntemlerle yükseltilmiştir. " yazmaları halinde satış yapabilirler. Aksi takdirde konuları sorgusuz sualsiz silinecektir. Ayrıca bu kişilere Yönetim tarafından uzaklaştırma cezası verilecektir.

Not: Yukarıda belirttiğimiz tarih, mevcuttaki konular için geçerlidir. Yeni açılacak konular için geçerli değildir.
Yeni açılacak konularda sitelerin DA - PA değerlerinin ayrı ayrı yazılmış olması gerekmekle birlikte listenizde sahte DA - PA değerlere sahip sitelerin yer alması kesinlikle yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lütfen Dikkat!

• Gereksiz, anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmeyin. Aksi durumda ceza alabilirsiniz
  • Lütfen konularınızı uygun kategoriye açın. Eğer istediğiniz kategori mevcut değilse buradan talep ettiğiniz kategoriyi bize bildirin.
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap